Grawerowanie to jedna z dokładniejszych technik znakowania przedmiotów takich jak: długopisy, ołówki, tabliczki, identyfikatory czy nagrody

Grawerowanie laserem jest technologią umożliwiającą osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, czego efektem jest duża wydajność oraz produktywność.

Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych, wysokiej jakości sprzętów i urządzeń wykonany grawer spełnia nawet wygórowane oczekiwania.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

wycinamy litery, znaki graficzne oraz szablony z pleksi, laminatu, drewna

grawerujemy przedmioty na okrągło np. szklanki, butelki, dzbanki,

grawerujemy na artykułach reklamowych i upominkach np.: długopisy, piórniki, zegary oraz inne przedmioty wykonane z wyżej wymienionych materiałów

wykonujemy szyldy na drzwi, tabliczki znamionowe, opisowe, na puchary, tablice, szablony do malowania, żetony, breloki, itp.

personalizacja przedmiotów, numerowanie i znakowanie logiem firmy lub wybranym znakiem graficznym np.: kasetki, opakowania na alkohole, itp.

ZDOBIENIA NA MATERIAŁACH TYPU

aluminium

metal

mosiądz

folia magnetyczna

tworzywa sztuczne

laminaty

plexi

drewno

skóra, itp.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!